Przenośne KTG już w Centrach Medycznych POLMED w Warszawie!

POLMED w Warszawie jako pierwsza Ogólnopolska Sieć Medyczna z usługą -Przenośne KTG, które jest rekomendowane przez naszych lekarzy ginekologów!

 

Obecnie z tego nowoczesnego monitorowania stanu płodu w ciążach wysokiego ryzyka mogą korzystać ciężarne w warunkach domowych. Sam zapis jest oceniany przez specjalistów w centrum monitoringu, gdzie dane są przesyłane. Ocena badania jest przesyłana ciężarnej lub w sytuacjach wymagających dalszych badań instrukcje zostają przekazane telefonicznie. Jeśli jest potrzebna natychmiastowa interwencja zostaje wysłana karetka jeśli ciężarna nie ma innej możliwości szybkiego dotarcia do szpitala.

Niezwykle przydatne w ocenie nie tylko ciąż wysokiego ryzyka, ale i fizjologicznych okazuje się badanie mobilnym KTG. Ciężarna nie musi bowiem odwiedzać szpitala, czy poradni w celu wykonania badania w ciągu kilku dni o określonej porze. Mając w domu specjalnie skonstruowane sondy sama przykłada je do miejsca na brzuchu, gdzie wychwytywany jest odgłos pracy serca płodu. Sam niewielki aparat wygląda i działa na zasadzie smartfona i jest tak samo prosty w obsłudze. Rejestruje zapis i wysyła do specjalistycznego centrum analizującego zapis. O wyniku jest poinformowana w informacji zwrotnej i jeśli wynik jest prawidłowy może nadal spokojnie czekać na termin porodu.

Warto skorzystać z tej nowoczesnej metody KTG Pregnabit we własnym domu w czasie odpowiadającym ciężarnej, a  rodzinie oczekującej na poród pozwolić współuczestniczyć w badaniu.

 

Usługa przeznaczona jest dla kobiet w ciąży pojedynczej, od 36 tygodnia. Posiada również certyfikat dla wyrobu medycznego- jest w pełni bezpieczna dla Ciebie i Dziecka.

Przenośne KTG jest już dostępne w Centrach Medycznych POLMED w Warszawie po ówczesnej konsultacji lekarza ginekologa.

 

Więcej informacji w recepcjach Centrów Medycznych POLMED w Warszawie.

 

Serdecznie zapraszamy przyszłe Mamy!