POLMED S.A. nagrodzony statuetką Fundacji Kwiatu Kobiecości .

W środę, 1 marca, w Teatrze Palladium w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala podsumowująca VIII edycję Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo Zdrowa”. Podczas tego wspaniałego wieczora pełnego emocji, pozytywnej energii oraz niesamowitej atmosfery, Centra Medyczne POLMED S.A. odebrały statuetkę oraz specjalne podziękowania za ogromne wsparcie i zaangażowanie w akcji od Idy Krapińskiej, Prezesa organizacji.

im_ts20170301_2229_7876_cr2im_ts20170301_2119_7824_cr2-2 im_ts20170301_2245_7901_cr2

Tegoroczna edycja ogólnopolskiej kampanii – „Wpadnij na przegląd do ginekologa”  była nawiązaniem do koncepcji przeglądu samochodu. Czy Twój samochód każdego roku przechodzi gruntowny przegląd u mechanika? Na pewno tak! Bez dokładnego sprawdzenia wszystkich części, uzupełnienia niedoskonałości – daleko nie zajedzie… A Ty pamiętasz o wizycie u ginekologa i regularnie wykonujesz cytologię? Wpadasz na przegląd do swojego ginekologa na komplet profilaktycznych badań?  Zabierz swoje przyjaciółki, mamę, siostrę na przegląd, namów je do zrobienia badań, ciesz się życiem i wybierz się w najpiękniejszą podróż swojego życia – po zdrowie!

W akcję zaangażowały się znane i lubiane gwiazdy: Katarzyna Żak, Anita Sokołowska, Paulina Chruściel, Anna Kalczyńska .

W ramach kampanii Centra Medyczne POLMED przekazały  4700 kuponów na bezpłatne badanie cytologiczne oraz kupony uprawniające do 30% zniżki na konsultację ginekologiczną, HPV metodą PCR, USG ginekologiczne, USG piersi, które można jeszcze realizować do końca maja na terenie całej Polski. Kupony na bezpłatne cytologie zamieszczone były w wydaniach magazynów wydawnictwa Bauer: Tina, Kobieta i Życie, Świat Kobiety, Naj, Olivia oraz na portalach: poradnikzdrowie.pl i mjakmama.pl.

Uroczystą galę poprowadziła Ewa Wojciechowska, dziennikarka, autorka portalu ewawojciechowska.pl i Mateusz Hłdzięki, dziennikarz TVN.

POLMED S.A. wspiera działania fundacji Kwiatu Kobiecości od ponad 4 lat. Każdego roku przekonujemy Polki jak ważne są regularne badania oraz profilaktyka. W ciągu tych 4 lat przekazaliśmy ponad 12 tys bezpłatnych badań cytologicznych, dzięki którym nie jedno życie zostało uratowane.

Hasłem przewodnim POLMED-u jest „Dbamy o Twoje Zdrowie”, ale na rzecz kampanii Piękna bo Zdrowa zmieniamy na ” Zadbamy o Twoje Zdrowie”.

Drogie Kobiety, serdecznie zapraszamy do Centrów Medycznych POLMED w całej Polsce na bezpłatne badania cytologiczne!

Zadbamy o WAS!!!