Centra Medyczne POLMED w akcji Różowa Wstążka

Miło nam zakomunikować, iż po raz 6 Centra Medyczne POLMED przyłączają się do akcji Twoje Życie Twój Styl, której celem jest propagowanie wśród kobiet potrzeby badań profilaktycznym, czyli dbania o własne zdrowie.

 

Październikowy Twój STYL już po raz 22. organizuje akcję „Twoje życie Twój STYL”, w ramach której zamieszcza kupony dające prawo do aż 30% rabatu na badania profilaktyczne. Dzięki zaangażowaniu Centrów Medycznych POLMED Czytelniczki Twojego STYLU mogą wykonać w promocyjnej cenie  min.: USG piersi, cytologię. Rabat obejmuje także badania na obecność wirusa HPV oraz test na obecność mutacji genu BRCA1/BRCA2.

Do akcji przystąpiły wszystkie  w całej Polsce w których można wykonać badania.

Akcja Twoje Życie  Twój Styl „Twój STYL”  przełamuje tabu dotyczące raka piersi i zachęca do głośniej rozmowy na jego temat. Dzięki tej właśnie akcji świadomość Polek na temat tej choroby znacząco wzrosła.

12 września na rynek trafi październikowy numer Twojego STYLU (10/2017) z kuponami rabatowymi na badania profilaktyczne do Centrów Medycznych POLMED, w których można wykonać badania w obniżonej cenie.

 

okładka wstążka

 

Zapisy na badania pod numerem telefonu: 810 033 200; 587 759 599

 

Serdecznie zapraszamy!