„Gabinet pod Kwiatkiem” w placówkach POLMED

Miło nam poinformować, że trzy placówki Centrów Medycznych POLMED na pomorzu otrzymały certyfikat „Gabinet pod Kwiatkiem”.

Uzyskanie certyfikatów dla Centrów Medycznych POLMED w Gdańsku przy ul. Al. Grunwaldzkiej 82 oraz przy ulicy Startowej 1, jak i Centrum Medycznego POLMED w Gdyni przy ulicy 10 Lutego 11 to dla nas bardzo wielkie wyróżnienie, a dla naszych Pacjentów gwarancja stosowania najwyższych standardów  medycznych oraz wysokiego poziomu jakości obsługi i świadczonych usług. To pewność i bezpieczeństwo leczenia ginekologicznego.

 

certyfikat

 

Certyfikat „Gabinet pod Kwiatkiem” świadczy o spełnieniu wysokich standardów wizyty ginekologicznej i jest gwarantem profesjonalnego, życzliwego podejścia do Pacjentki przy zachowaniu intymności w czasie badania.

 

certyfikat 2

 

Wizyta u ginekologa to istotna pozycja w kalendarzu każdej kobiety. Najważniejszym jej elementem jest podejście lekarza do pacjentki oraz rzetelne badanie cytologiczne wykonane za pomocą specjalnej szczoteczki ginekologicznej, posiadającej atesty i rekomendacje Unii Europejskiej.

Równie istotne jest zapewnienie intymności kobietom w trakcie wizyty tak, aby czuły się komfortowo.