Finał akcji „Drugie życie – NOWA JA.” fundacji Kwiat Kobiecości

Finał akcji specjalnej fundacji Kwiat Kobiecości w której bardzo czynnie uczestniczył POLMED S.A – Drugie życie – NOWA JA.

Zacisze Anny Korcz to miejsce niezwykłe, pełne uroku i niesamowitej magii. Wszystko dlatego, że oddalone jest zaledwie 40 kilometrów od Warszawy i położone nad malowniczym brzegiem rzeki Wkry, w Pomiechówku, w powiecie nowodworskim. Dlatego postanowiliśmy połączyć  miejsce naszej ambasadorki Ogólnopolskiej Kampanii – Diagnostyka jajnika, Twoja historia nie musi być złośliwa z organizacją akcji, jakiej jeszcze nie było i zaprosić kobiety na jedyne w swoim rodzaju spotkanie: warsztaty „ Drugie życie – Nowa JA”.
Akcja adresowana była do wszystkich kobiet, które miały za sobą trudny czas i bardzo potrzebowały motywacji do działania.

Do Zacisza przybyły panie, które wzięły udział w konkursie ogłoszonym na stronie Kwiatu Kobiecości  polegającym na opisaniu swojej trudnej historii i doświadczeń w jej przezwyciężaniu. Nasze warsztaty miały tchnąć w nie nowym życiem, dać energię do działania i pomóc odzyskać przede wszystkim harmonię w życiu. Brało w nich udział ponad 30 kobiet z całej Polski.
Spotkanie otworzyła Ida Karpińska, Prezes Kwiatu Kobiecości, wraz z Anną Korcz, która tego dnia była nie tylko ambasadorką Kampanii ale przede wszystkim gospodynią tego niezwykłego spotkania.

Jeden z wielu wspaniałych warsztatów organizowanych podczas tego szczególnego dnia prowadzony był przez naszego niesamowitego doktora Tadeusza Oleszczuka z Centrum Medycznego POLMED przy ulicy Wołoskiej 16 w Warszawie.
Jego nowatorskie, holistyczne podejście do zdrowia, jako całości przekonało nas przede wszystkim jak ważne jest analizowanie przyczyn dolegliwości a nie leczenia ich objawów. Tadeusz Oleszczuk, doktor nauk medycznych, jest wybitnym specjalistą – ginekologiem .
POLMED S.A od lat wspiera Kwiat Kobiecości. Dlatego też nie zabrało nas i w tej wyjątkowej akcji. Każda z pań wyposażona została przez nas w bardzo praktyczny podarunek – podstawowy pakiet apteczki medycznej.