Deklaracje NFZ online

Szanowni Pacjenci,

 

Dla Państwa wygody i komfortu wprowadziliśmy nową funkcjonalność deklaracje NFZ online – bez kolejek, bez czekania, bez wychodzenia z  domu!

Zapraszamy do składania deklaracji u lekarzy POZ w Centrach Medycznych POLMED w Warszawie, Gdańsku oraz Starogardzie Gdańskim.

Dlaczego warto korzystać z POZ w POLMED:

  • Deklaracje online – złożenie deklaracji bez wychodzenia z domu
  • Zapewniamy krótki czas oczekiwania na wizytę
  • Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie
  • Zatrudniamy profesjonalną kadrę medyczną
  • Zapewniamy komfortowe warunki oraz indywidualne podejście do Pacjenta

 

Wystarczy tylko wybrać placówkę medyczną POLMED oraz wypełnić formularz wyboru lekarza, pielęgniarki czy też położnej. Deklaracja jest automatycznie przesyłana do wybranego POZ w POLMED oraz na podany przez Ciebie adres mailowy. Po przesłaniu online deklaracji Pacjenci od razu mogą korzystać z opieki medycznej w POLMED w ramach NFZ. Wersja papierowa deklaracji wyboru jest również dostępna w recepcjach poniższych przychodni.

 

Bezpłatna podstawowa opieka medyczna w ramach NFZ dostępna jest w poniższych placówkach:

  • Centrum Medyczne POLMED ul. Startowa 1, Gdańsk
  • Centrum Medyczne POLMED Os. Kopernika 21, Starogard Gdański
  • Centrum Medyczne POLMED ul. Puławska 410A, Warszawa

 

Zgodnie z ustawą o świadczeniach z opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych każda osoba ubezpieczona ma nie tylko prawo do wyboru lekarza rodzinnego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, pacjenci mogą w każdej chwili zmienić lekarza pierwszego kontaktu i zdecydować się na korzystanie z usług innego specjalisty (na przykład w sytuacji, gdy nie jesteśmy zadowoleni z usług danego lekarza).

Każdemu ubezpieczonemu przysługuje prawo do bezpłatnej zmiany lekarza podstawowej opieki zdrowotnej – jednak nie częściej niż trzy razy w roku.

Zapraszamy również do złożenia deklaracji wyboru lekarza Pacjentów, którzy posiadają abonament medyczny POLMED S.A.

Złóż deklarację już teraz!